Travel Group jest lokalnym przedsiębiorstwem obsługującym trójmiejski ruch turystyczny i transportowy. Zapewniamy odbiór z lotniska w Gdańsku lub promu w Gdyni i przewóz osób do wybranego hotelu lub innego miejsca zakwaterowania. Oferujemy wycieczki turystyczne i krajoznawcze indywidualne, grupowe i stałe trasy wycieczkowe.

 

 

Nasz zespół

Jesteśmy wspaniałym zespołem dbającym o obsługę podróżnych.

 


Paweł Czeczko

Właściciel 

Dba o prawidłowy przebieg usług. Opracowuje plany strategiczne firmy, nieustannie stara się rozwijać i udoskonalać firmę.

 
  

 

 

Przewozimy podróżnych i turystów kompleksowo

Transfer osób Gdańsk, Trójmiasto i cała Polska - zajmujemy się przewozem osób od wielu lat i cały czas podnosimy poziom świadczonych usług.

 

 

Transfery z lotniska

W komfortowych warunkach łączymy Gdański Port Lotniczy z dowolnym miejscem na terenie Trójmiasta oraz całej Polski. Oferta skierowana jest do pojedynczego podróżnego, grupy przyjaciół lub rodziny. Transfer osób z lotniska Gdańsk.

Przejazdy indywidualne

Nowoczesna usługa osobistego transportu na żądanie. Przewozimy osoby prywatne jak i te ważne, małe grupy pracownicze jak i imprezowiczy wieczoru kawalerskiego. Wystarczy wskazać nam punkty podróży, a my zapewnimy pojazdy i przewieziemy.

Wycieczki turystyczne

Znamy okolicę i przewodników, pokażemy Ci najciekawsze miejsca.

 

 

Należymy do organizacji turystycznych

 

PIT                        GOT

 

Tak nas oceniają

Ricky Mussett

"Professional, comfortable, quick and affordable. Highly recommend this company!"

Agata Kubiak

"Dziękuje za wspaniałą wycieczkę z super przewodnikiem, doskonałą organizacją oraz cudowną atmosferą w niepowtarzalnym klimacie. Polecam!"

Astral Lena

"Very pleased with the service. Professional, friendly and on time. Would highly recommend it. Thank you!"
OPINIE POCHODZĄ Z SERWISU FACEBOOK.COM - ZOBACZ WSZYSTKIE

 

 

Komfortowy transfer osób Gdańsk - transfer osób z lotniska, airport taxi Gdańsk. Poznaj z nami Gdańsk i okolice, poznaj atrakcje Gdańska - Gdańsk city break, zwiedzanie Gdańska, dojazd z Gdańska do Malborka, wycieczka Gdańsk Stutthof. Organizjemy wieczory panieńskie i kawalerskie - wieczór kawalerski w Gdańsku, wieczór panieński