To oferta skierowana do rodzin, które pragną spędzić weekend we wspólnym gronie. Proponowane atrakcje są doskonałą mieszanką dobrej zabawy, relaksu i edukacji stworzone z myślą o dzieciach i ich opiekunach.
Doświadczeni kierowcy oraz bezpieczne samochody gwarantują komfort podroży dla całej rodziny. Dzieciom zapewniamy bezpłatne foteliki.

 

 

Podstawowy pakiet zawiera:

  • do wyboru przejazd do:
    - Aquaparku w Sopocie
    - Oliwskiego Zoo
  • transfer z i na lotnisko / dworzec / port w Gdyni
  • 2 noclegi w ekskluzywnym apartamencie w centrum Gdańska.

*Cena uwzględnia nocleg w sezonie niskim.

 
Opcja I Aquapark Sopot

Aquapark w Sopocie posiada 5 różnych basenów dostosowanych dla potrzeb wszystkich odwiedzających, m.in. basen dla najmłodszych z ciekawymi atrakcjami, czy całoroczny basen zewnętrzny. W ofercie są również jedyna w Polsce dzika rzeka o długości 71 metrów i różnicy poziomów 6 metrów, trzy zjeżdżalnie o różnym poziomie trudności, hydromasaże, SPA, sauny i wiele innych.

 

Opcja II Oliwskie Zoo

Gdańskie Zoo jest jednym z największych ogrodów zoologicznych w Polsce. Obecnie posiada 193 gatunki zwierząt, co przekłada się na ponad 1000 osobników!
Prócz tradycyjnego zwiedzania, Zoo oferuje także kolejkę Retro oraz przejażdżki konne dla dzieci. Świetną atrakcją jest tzw. Małe Zoo, gdzie zwierzęta przechadzają się między gośćmi, co pozwala maluchom na pogłaskanie i dokarmienie zwierzątek specjalną karmą. Dla pragnących wrażeń jest tu także park linowy, a dla zgłodniałych - punkty gastronomiczne.

 

Istnieje również możliwość dokupienia dodatkowych opcji.

Opcje dodatkowe:
  • Centrum Hewelianum (wizyta w interaktywnym centrum nauki i eksperymentów mieszcząca się w odrestaurowanych obiektach fortyfikacji obronnej)
  • Wypad na Kaszuby (zwiedzanie licznych atrakcji, m.in. piętrowego domu do góry nogami w Szymbarku - błędnik jest poddany testom, największego fortepianu na świecie, najdłuższej drewnianej deski z jednego kawałka drewna – wpisanej do Księgi Rekordów Guinessa, Domu Sybiraka, wojennego bunkru z imitacją nalotu bombowego, ponadto możliwość zakupu ręcznie wykonanych pamiątek, degustacji tradycyjnego kaszubskiego jadła, świeżego piwa, czy też lokalnej tabaki)
 
Udzielamy także pomocy w rezerwacji biletów i atrakcji.

 

 

580 zł 
cena za 2-4 osoby