Jesteś przemęczony? Chcesz coś nowego?
City Break to rozwiązanie dla Ciebie!

Spędź dzień lub weekend w obcym mieście. Wybierz z naszej oferty pakiet atrakcji, podaj termin i spędź czas intensywnie się bawiąc i poznając nowych ludzi.

 CAŁKOWITA CENA PAKIETÓW DLA 2-CH OSÓB

(zawiera: transfer lotniskowy w 2 strony, 2 noclegi w ekskluzywnym apartamencie w centrum Gdańska oraz wybraną atrakcje w zależności od pakietu)

  Apartament dwupokojowy z 1 sypialnią ( przeznaczony dla 2-4 osób - sypialnia łóżko małżeńskie oraz w salonie kanapa rozkładana dwuosobowa).

Sezon wysoki
24.06 - 31.08
320zł/doba
Sezon średni
4.05 - 31.05, maj, wrzesień, czerwiec
240zł/doba
Długie weekendy, święta i sylwester
320zł/doba
Pozostałe terminy
140zł/doba
 
 
 

 

    Apartament trzypokojowy z 2 sypialniami

Sezon wysoki
24.06 - 31.08
400zł/doba
Sezon średni
4.05 - 31.05, maj, wrzesień, czerwiec
300zł/doba
Długie weekendy, święta i sylwester
400zł/doba
Pozostałe terminy
200zł/doba
 
 
 
 
*Należy doliczyć dodatkowe opłaty - 80zł opłaty serwisowej oraz podatek miejski
 

 

*

Jedynym dodatkowym kosztem jest zakup przez ciebie biletów. Przekonaj się że warto. Ceny już od 9,99 euro.

Twój LOT

 

 

Rozpocznij przygodę wybierając jeden z pakietów

 

 

CityBreak Zwiedzanie

Zwiedź i poznaj klimat Gdańska wraz z nami! Poczuj mistyczny charakter Starego Miasta pełnego uroku o ponad 1000-letniej historii, która uczyniła go jednym z najbogatszych w zabytki miejsc tzw. „Bałtyckiej Europy”. To tu pośród malowniczych kamienic i legend tętni rozrywkowe życie miasta.

670 zł

Cena dla 2-4 os.

 

 

CityBreak Odpoczynek

Szukasz propozycji na relaks? Potrzebujesz złapać oddech i odpocząć od pędu dnia codziennego? My oferujemy Ci jedną z dwóch opcji. Możesz odpocząć na łonie natury, podziwiając uroki dzikich plaż i wydm albo oddać się w ręce specjalisty i po prostu odprężyć.

560 zł

cena dla 2-4 os.

 

 

CityBreak Rodzina

To oferta skierowana do rodzin, które pragną spędzić weekend we wspólnym gronie. Proponowane atrakcje są doskonałą mieszanką dobrej zabawy, relaksu i edukacji stworzone z myślą o dzieciach i ich opiekunach.

580 zł

cena dla 2-4 os.

 

 

CityBreak Przyjaciele

Oferta przeznaczona przede wszystkim dla przyjaciół poszukujących emocji oraz dla firmowych wyjazdów integracyjnych. Jeśli szukasz pomysłu na wyjazd, my z radością zapewnimy Ci transport i indywidualnie zaproponujemy atrakcje. W Trójmieście mamy do wyboru mnóstwo rozrywki, a dodatkowe wrażenia zapewnimy dowożąc Cię tam naszą limuzyną.

1020 zł

cena dla 2-4 os.

 

 

CityBreak Mix

Oferta, która pozwoli Ci zaplanować wyjazd dokładnie tak jak chcesz - wybierasz co i kiedy chcesz robić. Jeśli lubisz niezależność, sam zaplanuj swój wyjazd. Możesz skorzystać z szerokiego wachlarza atrakcji i usług. My gwarantujemy Ci świetną zabawę w każdej odsłonie. To Ty decydujesz, która opcja Ci odpowiada.

900 zł

cena dla 2-4 os.

 

 

CityBreak Medyczny

Oferta skierowana do osób, które pragną skorzystać z wysokiej jakości usług medycyny prywatnej w Gdańsku, jednocześnie ciesząc się urokami miasta.
Podstawowe badanie dentystyczne przeprowadzone w City-Med Clinic & Spa na Starym Mieście.

560 zł

cena dla 2-4 os.