Gdansk Neptun

Dzień w Gdańsku

Jest to miasto o ponad tysiącletniej historii, dawniej największe miasto Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Gdańsk uznawany jest za symboliczne miejsce wybuchu II wojny światowej oraz początku upadku komunizmu w Europie Środkowej.

Poznaj szczegóły

Zamek w Malborku

Zamek w Malborku

Jest jednym z najznakomitszych przykładów średniowiecznej architektury obronno - rezydencyjnej w Europie. Gotycki, ceglany,  otoczony fosą Zamek został wzniesiony w XV w. przez Zakon Krzyżacki, był siedzibą Wielkich Mistrzów Zakonu Krzyżackiego.

Poznaj szczegóły

Wycieczka na Kaszuby

Wycieczka na Kaszuby

Kaszuby to region kulturowy w północnej Polsce, w którym zamieszkują Kaszubi (autochtoniczni Pomorzanie) posługujący się językiem kaszubskim. W programie wycieczki jest wizyta w Szymbarku, gdzie znajduje się dom do góry nogami, dom sybiraka i wiele innych...

POZNAJ SZCZEGÓŁY

Obóz w Stutthof

Obóz koncentracyjny Stutthof

Niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny został utworzony na anektowanych terenach Wolnego Miasta Gdańska. Był pierwszym i najdłużej istniejącym obozem tego typu na terenach wchodzących aktualnie w skład Państwa Polskiego. Działał on łącznie 1007 dni.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

Poznaj z nami Gdańsk i okolice, poznaj atrakcje Gdańska, Trójmiasta i Pomorza - Gdańsk city break, zwiedzanie Gdańska, dojazd z Gdańska do Malborka, wycieczka Gdańsk Stutthof.